Infrakabina se solnou terapii

 

Infrakabina umožňuje saunování kardiakům, astmatikům, alergikům, vhodná je pro malé děti i pro ty, kteří těžce snáší vysoké teploty klasických saun. Pravidelná návštěva infrakabiny 1x - 2x týdně přináší kvalitní celkovou regeneraci těla  (odolnost vůči infekcím, ústup onemocnění dýchacích cest, alergií, normalizace krevního tlaku, rehabilitační účinky apod.). Zvyšuje látkou výměnu, odplavuje únavové látky, zlepšuje zásobování kyslíkem a přispívá k získání  kladného pocitu v podobě dokonalé čistoty kůže s patrným kosmetickým efektem, uvolnění a svěžesti s povzbuzením mnohých životních funkcí, zlepšení tělesné i duševní kondice.

 

  • Haloterapie ( léčba solí )  je účinná při nemocech dýchacích cest, astmatu, zánětech krku a nosohltanu, chronické rýmě, onemocnění trávícího traktu. Blahodárný efekt byl zjištěn při neurózách a psychickém stresu, vyčerpanosti, depresích, nemocech krevního oběhu, ishcémii a vysokém krevním tlaku. Z mnoha kosmetických účinků pak lze uvést např. zpomalování stárnutí kůže.

V sauně se setrvává po celou dobu, tj. cca 40 minut, bez ochlazovacích fází. Po skončení je vhodné se osprchovat vlažnou vodou, při podpůrné léčbě pohybového a cévního systému se osprchujte vodou teplou - zamezíte tak smrštění tkání a maximalizujete uvolňující efekt.

Na požádání  vám namícháme éterické oleje, které vás okouzlí svou nádhernou vůní během saunování.

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Kontakt

Ostrava Hrabůvka
Bystřinova 96/1a
Masáže, jóga: 777 108 035
Akupunktura: 604 515 211